Pompy - naprawa, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Seriws kotłów, wentylacja
Navigation


Serwis

Autoryzowany serwis

Serwis pomp

Serwis pomp jest jedną z istotniejszych gałęzi naszej firmy posiadamy pełną autoryzację marki GRUNDFOS, spełniając zarówno wszelkie kryteria stawiane nam przez tą prężnie działającą korporację.

Potwierdzeniem naszej rzetelności i kompetencji niech będzie otrzymany CERTYFIKAT TÜV dla Autoryzowanego Serwisu GRUNDFOS.

automatyka

Reprezentowanej przez nas firmy GRUNDFOS na europejskim rynku pompowym nie trzeba nikomu przedstawiać. Ma ona w swojej ofercie szereg pomp różnego zastosowania charakteryzujących się precyzją wykonania oraz trwałością i niezawodnością.

Posiadamy specjalne stanowisko do badania różnych typów pomp, jesteśmy także w stanie dojechać do indywidualnego klienta jeżeli gabaryty pompy nie pozwalają na transport.

Wykonujemy :

  • uruchomienia pomp i zestawów firmy GRUNDFOS
  • przeglądy okresowe
  • kapitalne remonty pomp
  • eksploatacje pomp na obiektach
  • audyty pomp lub zestawów pompowych, które pozwalają dokładnie zobrazować koszty życia konkretnych układów, oparte są one na rzeczywistych pomiarach przepływu, wydajności i pobieranej mocy
  • naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne pomp GRUNDFOS

Do naprawianych przez nas urządzeń wykorzystujemy tylko nowe i oryginalne części producenta.

Na wszystkie wykonywane przez nas naprawy serwisowe dajemy 12 miesięczną gwarancję!

Gdy istnieje taka konieczność jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać własną automatykę do obiektu w którym planowane jest zastosowanie urządzeń pompowych.

Nasze biuro serwisowe czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7 do 15 i mieści się w Bielsku Białej przy ulicy Kopytko 104 (w Wapienicy pomiędzy hotelem Papuga a pętlą autobusową).

Odpowiadamy na pytania 24 godziny na dobę. W wyjątkowych sytuacjach pracujemy również w soboty, niedziele i święta.

automatyka

Dokładna mapa dojazdu znajduje się w zakładce Kontakt