Pompy hydrauliczne i Automatyka
Navigation


O nas

Elterm - podstawowe informacje o firmie

Podstawowy zakres działalności firmy to wykonywanie układów automatyki przemysłowej oraz autoryzowany serwis i sprzedaż pomp GRUNDFOS.

Oprócz montażu nowych układów zajmujemy się również serwisem istniejącej automatyki i układów pompowych. Zdajemy sobie sprawę z indywidualności każdego zlecenia, w związku z tym naszą specjalizacją oprócz układów standardowych są również układy niestandardowe wymagające wykorzystania specjalnej technologii i pomysłów, ściśle określonych przez wymagania zleceniodawcy. Nasze prace wykonujemy w oparciu o dokumentację własną bądź dostarczoną.

Korzystamy z najlepszych dostępnych na rynku urządzeń do automatyki, takich firm jak SIEMENS, SCHNEIDER ELEKTRIC, TELEMECANIQE, APLISENS, FINDER, LOVATO, ABB, BELIMO itp.

W naszych układach wykorzystujemy sterowniki TELEMECANIQE takie jak TWIDO czy SIEMENS'a na przykład S7-1200, oraz prostsze przekaźniki programowalne typu ZELIO SCHNEIDER’a.

Do automatyki budynkowej i automatyki wentylacji montujemy oprzyrządowanie SIEMENS'a czyli regulatory RLU lub SYNCO jak również RVD, korzystamy także z oprzyrządowania innych firm na przykład SAMSON lub Schneider.

W naszych realizacjach znajdują swoje miejsce także różnego typu układy przeciw pożarowe, wentylacyjne z wykorzystaniem czujników gazu, spalin czy dymu.

Te wszystkie urządzenia oraz zdobyta przez nas wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwalają nam na zrealizowanie każdego postawionego przed nami zadania jak i dają pewność niezawodnego funkcjonowania tworzonych przez nas układów.

W zakresie działalności naszej firmy mamy również wykonywanie pomiarów instalacji elektrycznych. Posiadamy do tego wszelkie uprawnienia oraz niezbędne, na bieżąco legalizowane, przyrządy pomiarowe renomowanych marek.